Akıl Oyunları

Akıl Oyunları

Çocuklarımızın dikkatini, el göz kordinasyonunu, beyne egzersiz yaptırdığı için ; odaklanmayı arttıran, çabuk karar verme, çözüm odaklı ddüşünme, bir sonraki aşama hakkında fikir yürütme, olsılıkları hesaplama ve mantığı kullanma beceris

Detaylar
Robotik Kodlama

Robotik Kodlama

Akademinik Okullarında çocuklarımız bu dersimiz ile programlamanın temelini öğrenmekte, yaratıcılık, kural öğrenme, analitik düşünme, uzamsal düşünme becerilerini kazanmaktadır.

Detaylar
İngilizce

İngilizce

Küçük yaşta öğrenilmesi gereken en önemli derslerden birtanesidir. Akademinik okullarında bu dersin her alanına (listening, speaking, cartoon day, play day) kaliteli zaman ayırarak verimli bir şekilde öğretmekteyiz.

Detaylar
Okuma Yazmaya Hazırlık

Okuma Yazmaya Hazırlık

İlk öğrenime başlayacak çocuklara yatkınlık kazandırmak amacıyla alanından mezun eğitimcilerimiz ile okuma yazmaya hazırlık dersleri Akademinik okullarında.

Detaylar
Sanat Etkinliği

Sanat Etkinliği

Çocukların yaratıcılığını geliştirmek adına çok zengin materyaller ile hayal ettikleri herşeyi, Akademinik okullarında sanat etkinliğine dönüştürüyoruz.

Detaylar
Tükçe Dil Etkinliği

Tükçe Dil Etkinliği

Okul öncesi eğitimde belki de olması gereken en önemli derslerden bir tanesidir. - Parmak Oyunu - Fabl - Grup Oyunu - Hikaye - Betimleme - Ront - Şiir Bunların yanı sıra her hafta mutfak etkinlikleri, fen doğa etkinlikleri ile çocuklarımız kaliteli zaman ge&cced

Detaylar
Müzik ve Ritm

Müzik ve Ritm

Öğrencilerimizin orf eğitimini de kapsayan, eğlenceli vakit geçirmelerini hedeflediğimiz bu dersimizde, çocuk şarkılarını da özenle öğretmekteyiz.

Detaylar
Drama

Drama

Okulumuzda bütün dersleri işlerken, drama dersinden faydalanmaktayız. Bu konuda çocuklarımıza da fazlası ile sorumluluk veriyoruz.

Detaylar
Jimnastik

Jimnastik

Akademinik okullarında jimnastik dersimizi oyunla birleştirip, mutlu çocuklar hedefliyoruz.

Detaylar
Halk Oyunları

Halk Oyunları

Türk örf, adetleri Akademinik Okulları için çok değerlidir. Bu yüzden her sene onların gelişimine uygun oyunlar seçip, çocuklarımıza öğretiyoruz.

Detaylar